EUD AME KAWA LAEP BizOn Ekonopedia Inne

BizON

BizONRezultaty działania INNE wzmacniać będą zasoby portalu internetowego "BizON", który powstanie na potrzeby Projektu. Będzie on stanowił bazę wiedzy z ekonomii, przedsiębiorczości oraz zarządzania dla dzieci w wieku 10-16 lat. Jego zawartość stanowić będą materiały dydaktyczne z testem, artykuły nt. zjawisk gospodarczych, filmowe mini-wykłady oraz interaktywny kącik eksperta (bieżące odpowiedzi na pytania o tematyce ekonom.)

---------------------------------------------------------------------

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

W związku z tworzeniem zasobów portalu wiedzy ekonomicznej „BizON – włączeni na przedsiębiorczość” chcielibyśmy rozpoznać potrzeby edukacyjne jego przyszłych odbiorców. Zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety, która pomoże nam dopasować publikowane na portalu materiały do uczniowskich zainteresowań i preferencji.

Ankieta skierowana jest do młodzieży ze szkół podstawowych z woj. mazowieckiego w wieku 10 - 16 lat. Kwestionariusz będzie dostępny do 10 marca 2019 roku. Będziemy wdzięczni za kliknięcie w poniższy link i udzielenie odpowiedzi na zawarte w nim pytania. Dziękujemy!

Ankieta dotycząca portalu BizON – włączeni na przedsiębiorczość

Fundusze Europejskie